Ehliyet sahibi olmak güvenli bir sürüş tekniğine sahip olmak demek değildir. Bu durum hem sizin hem de çevrenizdeki insanların çok değerli yaşamlarını riske atmak demektir.

Deneyimli bir sürücü, sürüş sırasında trafik içerisinde her türlü riski göz önünde bulundurarak en olumsuz koşullarda en çabuk ve en doğru kararı vererek hem kendisinin hem de çevresindekilerin zarar görme olasılığını en aza indirebilen kişidir.

Bu ise, kişinin bilinçli bir sürücü olarak deneyimlerini artırması ve doğru öğretiler ile eğitilmesi ile mümkün olabilmektedir.Aliağa ETKİN Sürücü Kursu olarak Kurumumuzun en az 20 yıllık öğretici belgesine haiz deneyimli Bay ve Bayan uzman eğitmenleri, yaptıkları işin vicdani sorumluluklarının bilinciyle ve ticari amaçları ikinci plana atarak öğrencilerine akan trafik içerisinde bu eğitimleri vermektedirler.

Bu eğitimler sırasında da ayrıca hizmet kalitesini de en üst seviyede tutmak ve çalışmaları bu doğrultu da sürdürmek de temel çalışma ilkemizdir. Adaylarımızın ders saatlerini dolu dolu bir saat sürdürmek ve bu süre içerisinde azami miktarda kilometre yaparak sağlanan faydayı maksimum seviyeye çıkarmak bu ilkelerimizden sadece birkaçıdır.

Ders saati esnasında aracı durdurarak yapılan anlatımın, verilen faydanın kısıtlanması anlamına geleceğinin bilinciyle bu ticari davranıştan kaçınmak öğreticilerimizin önemle dikkat ettiği ayrıntılardan birisidir.

Aliağa ETKİN Sürücü Kursunun eğitim ve öğretime verdiği önemi anlamak için gelin birlikte çalışalım.Memnuniyetinizi dostlarınızla şikayetinizi bizimle paylaşın ki hatalarımızdan ders alarak daha iyi bir eğitim için uğraşalım